Bracia!

Dzisiaj w tych szczególnych i bardzo trudnych czasach dla Kościoła, rodzin, naszej chrześcijańskiej wiary, wzywamy was do walki, MĘSKIEJ WALKI. My mężczyźni, jesteśmy stworzeni do tego aby zdobywać lub bronic naszych wartości. Duchowa  wojna już trwa, rozgrywa się na naszych oczach, dlatego wzywamy was, podnieście głowy, wstańmy z wygodnych foteli i zacznijmy walczyć z potężnym choć niewidzialnym wrogiem. Wiemy wszyscy, że naszą najlepszą bronią, którą daje nam do ręki sama Maryja jest Różaniec Święty. Tak jak opisuje jeden znany egzorcysta ks. Bamonte ,  szatan powiedział: 

Nienawidzę Różańca… ten zniszczony i wstrętny sprzęt Tej kobiety tam, jest dla mnie jak młotek, który rozbija mi głowę… Jest wymysłem fałszywych chrześcijan, którzy nie są mi posłuszni, przez co idą za tym babskiem! 

Są fałszywi, fałszywi…. zamiast słuchać mnie, który panuję nad całym światem, ci fałszywi chrześcijanie idą modlić się do tej Kobiety, mojej największej nieprzyjaciółki, z tym sprzętem… ach, ileż bólu mi zadają.”

Skąd taka nienawiść?

To również wyjawił sam szatan w egzorcyzmach: „Gdy używacie tego przeklętego łańcucha, sprawia mi to ból, ponieważ wzywacie Tamtej (“Zdrowaś Maryjo”), przypominacie mi życie Tamtego”. Warto podkreślać, że modlitwa różańcowa to nie tylko klepanie, powtarzanie Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i modlitwy fatimskiej, ale przede wszystkim rozważanie życia Jezusa Chrystusa. Taka Ewangelia w pigułce. Wszystko to razem sprawia, iż dla szatana różaniec jest niczym okowy

„Zdejmij ten łańcuch, zdejmij ten łańcuch! […] Ten z krzyżem na końcu. Ona nas biczuje tym swoim łańcuchem!”

Wiedząc jak wielka jest siła Różańca, Maryja w różnych miejscach świata wzywa nas do tej modlitwy. Co więcej, ona sama często objawia się z różańcem w ręku. Możliwe, że dla wielu ludzi jest to modlitwa zbyt prosta, monotonna, wręcz nudna, a jednak to właśnie do takiej formy modlitwy wzywa nas sama Maryja. A to dlatego, iż kiedy wypowiadam słowa „Zdrowaś Maryjo…”, to za każdym razem mówię Panu „Tak”, powtarzam po Niej i z Nią fiat. Szatan oznajmił Bogu „Nie będę Ci służył”, Maryja wręcz przeciwnie – „Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa”. Każda „zdrowaśka” jest więc odrzuceniem postawy diabła i przyjęciem postawy Matki Bożej. To właśnie z tego powodu Zły tak nie znosi tej modlitwy.

„Nasza działalność nie polega na mądrych i uczonych rzeczach, ale o tyle ona będzie

pożyteczna, o ile my przez swą wierność dla łaski Bożej wysłużymy innym te łaski”

św. M.M. Kolbe

DYWIZJON  MARYI

SZWADRONY DYWIZJONU MARYI

Czym są Szwadrony Dywizjonu Maryi?

W Anglii, gdzie Dywizjon Maryi ma swoją siedzibę, bracia którzy mieszkają w różnych częściach tego kraju wspólnie spotykają się na sobotniej modlitwie w swojej parafii o godzinie 21:00 tworząc Szwadrony.

Zgodnie ze słowami naszego Pana Jezusa Chrystusa

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

chcemy oddawać cześć Mu należną przez ręce jego matki, Maryi.

Ta szczególna miłość do Niepokalanej gromadzi wszystkich braci Dywizjonu Maryi na wspólnej modlitwie Różańcowej, bez względu na miejsce zamieszkania. I tak ci, którzy mają możliwość spotykać się w większym gronie tworzą Szwadrony, tam gdzie mieszkają, lokalnie w swoich parafiach. Wspólnie angażują się w życie parafii żyjąc sakramentami i przyprowadzając nowych mężczyzn w szeregi Dywizjonu Maryi.

W Szwadronach co najmniej dwóch braci musi być ofiarowanymi w niewolę miłości Jezusa Chrystusa przez Maryję – tzw. zawierzonymi Maryi.

W celu przystąpienia do Dywizjonu Maryi i utworzenia Szwadronu prosimy o kontakt mailowy.

BRATNIE DUSZE

Bracia i siostry, którzy pragną z całego serca przyłączyć się do Dywizjonu Maryi, a nie mogą dołączyć do Szwadronów mają szczególne miejsce w naszych sercach. Ich misja jest bardzo ważna, tam gdzie mieszkają w swojej miejscowości, wiosce, parafii. Ta walka „w pojedynkę” ma ogromny sens!

Pamiętajcie, nigdy nie jesteście sami. Zejdźcie do okopów Waszego serca i rozejrzyjcie się wokoło, jest tam nasza mama – Maryja.

Już dziś wspólnie z całym Dywizjonem Maryi łączcie się na wspólnej modlitwie Różańcowej w każdą sobotę o godz. 21:00. W ten sposób bez względu na to czy mieszkasz w Anglii, Francji, Włoszech, Australii czy USA, bądź z nami! Niech nasza wspólna modlitwa będzie zaniesiona przed tron naszego Pana i Boga Jezusa Chrystusa przez ręce naszej mamy – Niepokalanej Maryi.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy Was, abyście uczestniczyli w Nabożeństwie Pierwszych Sobót w najbliższej parafii, która sprawuje takie nabożeństwo.

Dodatkowo zapraszamy was w szczególny sposób we wtorki i czwartki do wspólnej modlitwy za wszystkie męskie grupy modlitewne, oraz za kapłanów Kościoła Katolickiego.

W celu przystąpienia do Dywizjonu Maryi jako Bratnia Dusza prosimy o kontakt mailowy.

NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA

Bracia w Szwadronach są szczególnie zaproszeni do organizowania w swoich parafiach Nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca.

Nie wiecie w jaki sposób? Nie macie doświadczenia? Nie obawiajcie się.

Tu dowiecie się dlaczego to nabożeństwo ma aż tak wielkie znaczenie. 

Oto słowa Matki Najświętszej w orędziu fatimskim.

„Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować. Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie.”

Spełnij 4 warunki o które prosi Maryja.

  • przystąp do spowiedzi,

  • przyjmij Komunię Świętą,

  • odmów jedną cześć Różańca (pięć tajemnic),

  • przez 15 minut rozważaj jedną lub kilka tajemnic Różańca.

Tu znajdziesz informacje o nabożeństwie oraz gotowa medytacje do ściągnięcia i odtworzenia.

ZGROMADZENIE BRACI W REDDITCH (UK)

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

REDDITCH
(główny szwadron)

HUDDERSFIELD

CORBY

KIDDERMINSTER

Napisz do nas:
kontakt@dywizjonmaryi.org